سئو سایت دندانپزشکی

سئو سایت دندانپزشکی
به این محتوا امتیاز دهید

ما در ام بی ای کلینیک اطمینان حاصل می کنیم که دندانپزشکانی که با آنها کار می کنیم با قرار گرفتن در صفحه اول جستجو به کمک سئو سایت دندانپزشکی، قرار ملاقات های بیشتری از طرف بیماران خود دریافت می کنند.

سئو سایت دندانپزشکی به یکی از مهم ترین فعالیت های بازاریابی در دنیای دیجیتالی تبدیل شده است، این روش برای معرفی شما در حوزه تخصصی شما بهترین کارایی را دارد.

چرا سئو برای دندانپزشکان اهمیت بسیار زیادی دارد؟

سر فصل ها

استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل برای دسترسی به خدمات سلامت در بین بیماران بسیار رایج است. بررسی ها نشان می دهد که جستجو دندانپزشکی و کلینیک های دندانپزشکی بیشتر از سایر بخش های سلامتی است. به همین دلیل خدمات سئو سایت دندانپزشکی برای کلینیک های دندانپزشکی که می خواهند ترافیک بیماران بیشتری دریافت کنند، بسیار مهم است.

در گوگل روش‌های درمانی مانند «دندانپزشک»، «کلینیک دندانپزشکی»، «جرم‌گیری»، «دندان مصنوعی»، «دندان ایمپلنت»، «سفید کردن دندان» به وفور جستجو می‌شود، بنابرین قرار گرفتن در صفحه اول اهمیت بسیار زیادی دارد. نام منطقه ای که در آن کار می کنید اگر در صفحه اول جستجوهای مرتبط با دندانپزشکی در این منطقه نیستید، به طور جدی بیماران و درآمد خود را از دست خواهید داد.

هیچکس به صفحه دوم گوگل نگاه نمی کند!

سئو برای دندانپزشکان

سئو برای دندانپزشکان

بهینه سازی سئو برای دندانپزشکان مهمتر از هر فعالیت بازاریابی دیگری است، زیرا هم مقرون به صرفه است و هم در بلند مدت باعث جذب بیشتر بیماران می شود.

در سئو سایت دندانپزشکی ، وبسایت طبق الگوریتم های گوگل بهینه سازی می شود. ما در تست های گوگل نمرات بالایی می گیریم. صفحاتی که ما برای دندانپزشکان آماده می کنیم به دلیل داشتن امتیاز سئوی بالا به طور مداوم در صفحات اول جستجوهای گوگل قرار دارند.

سئو لوکیشن بیس
ادامه مطلب

با افزایش آگاهی از برند شخصی شما با مطالعات ویژه سئو برای دندانپزشکان، تعداد نوبت های بیمار در کلینیک دندانپزشکی و درآمد ماهانه شما را افزایش می دهیم.

با سئو سایت دندانپزشکی از سایر دندانپزشکان در منطقه خود پیشی بگیرید

با خدمات سئوی محلی برای کلینیک های دندانپزشکی، ما اطمینان حاصل می کنیم که کلینیک شما در جستجوهای انجام شده توسط بیماران در منطقه ای که شما کار می کنید، در صفحه اول و جلوتر از رقبای شما قرار دارد.

قرار ملاقات های کلینیک دندانپزشکی خود را با سئو سایت دندانپزشکی افزایش دهید

قرار ملاقات های کلینیک دندانپزشکی خود را با سئو سایت دندانپزشکی افزایش دهید

به لطف زیرساخت قوی سیو سایت دندانپزشکی ، با قرار گرفتن در صفحه اول موتورهای جستجو، تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما و تعداد قرار ملاقات کلینیک شما را افزایش می دهیم.

با سئوی محلی دسترسی آسان به کلینیک دندانپزشکی خود را فراهم کنید

ما متعهد به ایجاد سریعترین وب سایت برای شما هستیم. بنابراین بیمارانی که به سایت شما مراجعه می کنند به دلیل باز شدن دیرهنگام سایت از سایت خارج نمی شوند و کلینیک دندانپزشکی شما بیماران بیشتری دریافت خواهد کرد.

تخصص ما در سئو سایت دندانپزشکی

سئو سایت دندانپزشکی ، طبق الگوریتم های گوگل بهینه سازی می شود. در تست های عمومی گوگل، سایت هایی که طراحی می کنیم همیشه امتیاز 90 به بالا می گیرند. به این دلیل امتیاز بالای سئو باعث می شود تا در جستجوهای گوگل همیشه در صفحه اول قرار بگیرید. ما تضمین می کنیم که سایتی که برای شما طراحی می کنیم در سئو و سایر زمینه ها امتیاز 90 به بالا کسب کند.

مدیریت حرفه ای وب سایت برای دندانپزشکان

ما به شما این امکان را می دهیم که در صفحه اول جستجو برای دندانپزشکان قرار بگیرید. ما تضمین می کنیم که وب سایت دندانپزشک شما امتیاز 90 و بالاتر را در تست های گوگل در همه زمینه ها از جمله سئو کسب کند. ما درآمد شما را با سئو سایت دندانپزشکی افزایش می دهیم.

چگونه سئو سایت دندانپزشکی انجام دهیم؟

بزرگترین مشکل دندانپزشکان در ایجاد آگاهی از برند، ارائه دید آنلاین در جستجوهای محلی در مناطقی است که کار می کنند. سئو برای دندانپزشکان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای افزایش دید آنلاین و ایجاد آگاهی از برند است.

موتورهای جستجو مانند گوگل یکی از مهم ترین منابع کلینیک های دندانپزشکی برای دریافت نوبت  از طرف بیماران هستند. با سئو سایت دندانپزشکی ، می توانید در جستجوهای گوگل رتبه بالاتری داشته باشید و نوبت های بیشتری از بیماران دریافت کنید. برای دستیابی به این هدف، کلینیک دندانپزشکی و دندانپزشک شما باید نام شما را بر سر زبان ها بیندازند و دریافت پشتیبانی از یک متخصص سئو حرفه ای بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید.

8 استراتژی بازاریابی مراقبت‌ های پزشکی کلیدی برای کلینیک یا مطب شما
ادامه مطلب

نیاز به دریافت مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره رایگان

آیا فقط کلینیک های بزرگ دندانپزشکی باید از سئو سایت دندانپزشکی پشتیبانی دریافت کنند؟

تمامی دندانپزشکانی که با برجسته شدن در موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال درآمد بیشتر هستند، می توانند از کارشناسان سئو پشتیبانی بگیرند. کلینیک های بزرگ دندانپزشکی در حال حاضر روی این موضوع سرمایه گذاری بیشتری می کنند زیرا از اهمیت سئو آگاه هستند. دندانپزشکان خوداشتغال محلی و کلینیک های دندانپزشکی تک شعبه نیز می توانند با انجام سئو سایت دندانپزشکی متمرکز بر دندانپزشکی خود، آگاهی آنلاین خود را افزایش دهند.

دریافت پشتیبانی از شرکتی که در کار سئو منحصراً برای دندانپزشکان متخصص است، تضمین می کند که کارایی بهتری دریافت می کنید.

قیمت خدمات سئو برای دندانپزشکان چقدر است؟

قیمت خدمات سئو برای دندانپزشکان چقدر است؟

برای قرار گرفتن در صفحه اول موتورهای جستجو مانند گوگل و حفظ این جایگاه، تداوم مطالعات سئو الزامی است. هزینه خدماتی که شما از یک متخصص سئو دریافت خواهید کرد، به تمام بخش هایی که خدمات می دهد متفاوت است. این عوامل عبارتند از؛

 1. تعداد دندانپزشکان دارای وب سایت در منطقه شما
 2. رتبه بندی این سایت ها در گوگل
 3. نمرات سایت ها در تست های گوگل
 4. اینکه آیا محتوای سایت ها با مطالعات سئوی خاص دندانپزشکی بهینه شده است یا خیر.
 5. آیا روش های درمان دندان در سایت ها توسط تصاویر مربوطه پشتیبانی می شوند یا خیر.
 6. سایت ها کجا و چند بک لینک دارند.
 7. نام دامنه چند ساله است
 8. اعتبار دامنه چقدر است.

موارد فوق و برخی عوامل دیگر به طور مستقیم بر هزینه سئو سایت دندانپزشکی تاثیر می گذارد.

آیا تفاوتی بین خدمات سئو برای دندانپزشکان و خدمات سئوی عمومی وجود دارد؟

خدمات سئو برای دندانپزشکان و خدمات سئو برای سایر وب سایت ها با هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان است. در این زمینه، هیچ تفاوتی در هدف بین این دو سرویس وجود ندارد. در تمامی مطالعات سئو از سازگاری زیرساخت فنی سایت با سئو اطمینان حاصل می شود.

در این قسمت جنبه های متمایز سئو برای دندانپزشکان از کارهای سئوی عمومی آورده شده است:

 1. طراحی سایت با هدف بیمارانی که به دنبال دندانپزشک هستند.
 2. مقالات آرامش بخش و آموزنده که روانشناسی بیمار را در اولویت قرار می دهد، ترس بیمار را از بین می برد.
 3. اطلاعاتی در مورد آزمایشات و تحقیقات خاص برای درمان بیماری های دندانی
 4. طراحی سایت با کیفیت بالا در زمینه دندانپزشکی

چگونه بهینه سازی صفحه را در سئو سایت دندانپزشکی انجام دهیم؟

در سئو سایت دندانپزشکی ، مهمترین مسئله بهینه سازی صحیح روی صفحه است. در مطالعات سئو برای کلینیک دندانپزشکی شما، کل وب سایت شما، به عبارت دیگر تمام صفحات یک به یک، باید برای سئو بهینه سازی شود.

بازاریابی مراکز درمانی
ادامه مطلب

شما می توانید اندازه گیری کنید که آیا این بهینه سازی ها با استفاده از  تست گوگل انجام شده است یا خیر. گوگل صفحه ای را با 4  تست مختلف ارزیابی می کند. گوگل می گوید که هر یک از این تست ها به حداقل نمره 90 نیاز دارند.

چگونه در سئو سایت دندانپزشکی آنالیز بک لینک انجام دهیم؟

همه وب سایت ها، لینک های ورودی متفاوتی دارند. در حین انجام آنالیز بک لینک کلینیک های دندانپزشکی، تمامی لینک های سایت آنالیز می شوند. وب سایت های کلینیک دندانپزشکی ممکن است حاوی لینک های مضر باشند. خطرناک ترین آنها لینک هایی هستند که با پول خریداری شده اند. وقتی یک وب سایت یک لینک را با پول خریداری می کند، می تواند مورد توجه گوگل قرار گیرد. گوگل چنین سایت هایی را جریمه می کند و باعث افت رتبه سایت می شود.

چگونه دندانپزشکان می توانید تعداد بیماران خود را با سئو سایت دندانپزشکی افزایش دهید؟

چگونه دندانپزشکان می توانند تعداد بیماران خود را با سئو سایت دندانپزشکی افزایش دهید؟

دندانپزشکان باید مطالعات زیر را انجام دهند تا تعداد بیمار خود را افزایش دهند یا اطمینان حاصل کنند که توسط کارشناسان سئو که با آنها کار می کنند انجام می شود.

 1. باید یک وب سایت بارگذاری سریع (زیر 2 ثانیه) در دستگاه های تلفن همراه داشته باشد.
 2. شما باید یک وب سایت آسان برای استفاده داشته باشید.
 3. محتوای سایت باید با کیفیت و آموزنده باشد.
 4. برای دندانپزشکان باید کارهای سئوی خاصی انجام شود.
 5. باید به مطالعات محلی SEO مخصوص منطقه ای که دندانپزشک در آن قرار دارد توجه شود.
 6. بازاریابی شبکه های اجتماعی باید انجام شود.
 7. باید یک خبرنامه ایمیلی تهیه شود.

چگونه سئو فنی را در سئو سایت دندانپزشکی انجام دهیم؟

یکی از مهم ترین نکات سئو برای دندانپزشکان، سئوی فنی است. با بررسی های فنی سئو که باید توسط مشاور متخصص سئو در این زمینه انجام شود، جنبه های فنی سایت از نظر سئو بررسی می شود و هدف سایت ارائه بالاترین سطح تجربه کاربری برای بازدید کننده است.

گوگل پرکاربردترین موتور جستجوی امروزی است و عملکرد سایت ها را از نظر سئوی فنی نیز با مفهوم “Page Experience” می سنجد و سایت های با کارایی بالا را در رتبه های بالاتر در جستجوها نشان می دهد.

تولید محتوا در سئو سایت دندانپزشکی

اولین کاری که بیمارانی که به دنبال دندانپزشک هستند قبل از گرفتن وقت کلینیک دندانپزشکی انجام می دهند، کسب اطلاعات در مورد خدمات ارائه شده توسط کلینیک است. تجربه نشان می دهد که بیماران در صورت رضایت از محتوای وب سایت کلینیک دندانپزشکی و در صورت اعتماد به دندانپزشک نوبت می گیرند.

ارسال پیام با موبایل

درخواست مشاوره رایگان

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این زمینه را پر کنید

درباره نویسنده

پست های مرتبط

11 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *