کسب درآمد از چت جی بی تی و روشهای دسترسی به هوش مصنوعی

به این محتوا امتیاز دهید

چت جی بی تی  یک چت بات پیچیده است که توسط OpenAI ایجاد شده است که می‌تواند مکالمات نوشتاری برگزار کند، به شما در تحقیق در مورد موضوعات و حتی نوشتن محتوا کمک کند. وقتی با آن صحبت می‌کنید یاد می‌گیرد و روزبه‌روز پیچیده‌تر می‌شود. این شرکت این فناوری را یادگیری تقویتی از بازخورد انسانی می‌نامد و چت جی بی تی  را به یکی از پیچیده‌ترین سیستم‌های هوش مصنوعی برای زبان امروزی تبدیل می‌کند.

 

چند روش  برای کسب درآمد از چت جی بی تی:

1.      با کمک چت جی بی تی  مقاله بنویسید:

می‌توانید با استفاده از چت جی بی تی سریع‌تر بنویسید تا به شما کمک کند طرح‌بندی و تحقیق کنید، شما می‌توانید در زمان کمتری درآمد بیشتری کسب کنید. همچنین می‌توانید از چت جی بی تی  برای کمک به نوشتن مقاله برای وب سایت بازاریابی وابسته خود استفاده کنید. این به شما امکان می‌دهد از فروش محصولاتی که در وب سایت خود تبلیغ می‌کنید درآمد کسب کنید.  چت جی بی تی  حتی می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌های سودآور وابسته را برای پیوستتان پیدا کنید.

2.      از چت جی بی تی  برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید:

همچنین می‌توانید از چت جی بی تی  برای ایجاد محتوای رسانه‌های اجتماعی مؤثر و قانع‌کننده برای کمک به تبلیغ وب‌سایت وابسته خود استفاده کنید. اینفلوئنسرهایی که در حال حاضر از رسانه‌های اجتماعی درآمد کسب می‌کنند، می‌توانند از چت جی بی تی  برای ایجاد سریع‌تر محتوای مؤثرتر استفاده کنند. با چت جی بی تی  به عنوان دستیار خود، می‌توانید خدمات خود را به عنوان مدیر رسانه‌های اجتماعی به شرکت‌های دیگر نیز بفروشید. دانستن نحوه استفاده مؤثر از چت جی بی تی  برای ایجاد نوع مناسب محتوا یک مهارت تخصصی است. با افزایش قابلیت‌های برنامه، این مهارت سودآورتر و پرتقاضاتر خواهد شد.

 

3.      از چت جی بی تی  برای ایجاد یک برنامه یا یک برنامه افزودنی Chrome استفاده کنید:

چت جی بی تی  فقط به افراد کمک نمی‌کند تا کلمات را روی صفحه نمایش بگذارند. همچنین می‌تواند به کدنویسی و برنامه نویسی کمک کند. اگر ایده‌ای برای برنامه یا افزونه کروم دارید، می‌توانید از چت جی بی تی  برای کمک به نوشتن کد استفاده کنید.

4.      کمپین‌های بازاریابی مؤثر ایجاد کنید:

شما همیشه می‌توانید از یک استراتژی بازاریابی جامع بهره مند شوید، حتی اگر از توانایی خود در ایجاد محتوا برای وب سایت‌ها یا رسانه‌های اجتماعی اطمینان داشته باشید. چت جی بی تی  می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و بر اساس ورودی های دیگر بازاریابان موفق و داده هایی که چت جی بی تی  از قبل در بانک های حافظه خود دارد، یک برنامه بازاریابی ایجاد کنید که کارآمد باشد.

 

از چت جی بی تی  چه استفاده‌های دیگری می‌توانید بکنید؟

به غیر از درخواست از چت جی بی تی  برای ایده‌های تجاری، می‌توانید از چت جی بی تی  برای استفاده تجاری یا شخصی به طرق مختلف استفاده کنید .  چت جی بی تی  می‌تواند به شما در پروژه‌های تحقیقاتی، تهیه لیست خرید یا پاسخ به سؤالات کمک کند. اغلب می‌تواند جای گوگل را بگیرد و اطلاعات را به روشی محاوره‌ای‌تر از موتور جستجو ارائه دهد.

همچنین می‌توانید از آن برای کمک به نوشتن ایمیل، الهام بخشیدن به پست‌های رسانه‌های اجتماعی یا ایجاد آثار هنری سرگرم کننده استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که اکثر مدارس و کالج‌ها قوانینی در مورد استفاده از چت جی بی تی  برای نوشتن مقالات دارند.

بسیاری از وب‌سایت‌ها نیز سیاست‌هایی علیه استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله دارند.  CNET اخیراً مجبور شد اصلاحات قابل توجهی را هنگامی که ویراستاران انسانی خطاهایی را در محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی که در وب سایت منتشر شده بود، ارسال کند.

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی از پردازش زبان طبیعی، یادگیری ماشین و دیگر الگوریتم‌های پیچیده رایانه‌ای برای ساده‌سازی وظایفی که قبلاً باید توسط انسان‌ها انجام می‌شد، استفاده می‌کند.

برای مثال، یک هوش مصنوعی می‌تواند حجم وسیعی از داده‌ها را غربال کند، الگوها را تشخیص دهد، نتیجه‌گیری کند، تحقیقات را به اشتراک بگذارد و موارد دیگر. هوش مصنوعی می‌تواند از این مهارت‌های اساسی برای برقراری مکالمه، ایجاد محتوا، تولید هنر و یادگیری استفاده کند تا با هر تعامل بیشتر شبیه انسان شود.

البته چت جی بی تی  تنها پلتفرم هوش مصنوعی موجود نیست. اگر به این فکر می‌کنید که چگونه با هوش مصنوعی کسب درآمد کنید، راه‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد.

از اصطلاحات تخصصی هوش مصنوعی نترسید. ما یک واژه نامه دقیق هوش مصنوعی برای رایج‌ترین اصطلاحات هوش مصنوعی ایجاد کرده‌ایم و اصول اولیه هوش مصنوعی و همچنین خطرات و مزایای هوش مصنوعی را توضیح می‌دهیم.

 

1.      از هوش مصنوعی برای ساخت وب سایت استفاده کنید:

می‌توانید از هوش مصنوعی برای ساخت وب سایت استفاده کنید. سپس می‌توانید آن سایت‌ها را بفروشید یا از آنها برای ایجاد درآمد از طریق بازاریابی وابسته، گوگل یا اشتراک استفاده کنید. برخی از نمونه‌های سازنده وب‌سایت مبتنی بر هوش مصنوعی عبارت‌اند از WIX، Site123 و Webador .

 

2.      از MemeChat برای فروش استفاده کنید:

می‌توانید از برنامه MemeChat برای ایجاد و اشتراک گذاری میم‌های خود و کسب درآمد استفاده کنید. همچنین می‌توانید با اشتراک‌گذاری میم‌ها با شخصی که برنامه را دانلود نکرده یا کاربر ثبت‌شده‌ای نشده است، از طریق برنامه درآمد کسب کنید.

 

3.      چت بات خود را ایجاد کنید:

اگر در برنامه نویسی زبان طبیعی و یادگیری ماشینی تجربه دارید، می‌توانید یک چت بات توسعه دهید و آن را به شرکت‌ها بفروشید. کسب درآمد از طریق هوش مصنوعی از این طریق به زمان و تحصیلات دانشگاهی یا حداقل چندین دوره نیاز دارد تا به شما نشان دهد چگونه هوش مصنوعی را برنامه ریزی کنید.

 

4.      از AI Art Generators استفاده کنید:

همان‌طور که چت جی بی تی  می‌تواند محتوا و آهنگ‌های نوشتاری ایجاد کند، مولدهای هنری هوش مصنوعی به شما امکان می‌دهند با وارد کردن پارامترهای خاص، هنر بصری ایجاد کنید. برخی از نمونه‌های مولد هنر هوش مصنوعی عبارت‌اند از DALL-E، DeepDream و NeuralStyle .

چگونه می‌توانید با هنر هوش مصنوعی درآمد کسب کنید؟

  • فروش آثار خود به صورت چاپی یا کپی دیجیتال
  • ساخت NFT از طرح‌ها و فروش آنها
  • قرار دادن هنر هوش مصنوعی خود در یک خط کالا، مانند تیشرت، لیوان یا کیف‌های حمل و نقل.

نتیجه:

اگر بدانید چگونه از برنامه استفاده کنید و چه سؤالاتی را بپرسید، یادگیری نحوه کسب درآمد با هوش مصنوعی و Chat GPT ساده است. هر علاقه‌ای که دارید، اگر کامپیوتر یا گوشی هوشمند دارید، می‌توانید به راحتی با استفاده از هوش مصنوعی و چت بات‌ها هر هفته درآمد کسب کنید.

 

سؤالات متداول

در اینجا به برخی از سؤالات متداول در مورد کسب درآمد با هوش مصنوعی پاسخ داده شده است.

·       آیا هوش مصنوعی می‌تواند شما را ثروتمند کند؟

هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که کارهایی مانند نوشتن یا توسعه وب را سرعت بخشد. در حال حاضر، با برنامه نویسی سیستم‌های هوش مصنوعی، به احتمال زیاد از هوش مصنوعی ثروتمند خواهید شد.

·       چقدر می‌توانید با هوش مصنوعی درآمد کسب کنید؟

کاربران ادعا می‌کنند که با استفاده از چت جی بی تی  و سایر برنامه‌های هوش مصنوعی درآمد بالایی دارند.

·       چگونه می‌توان با چت بات درآمد کسب کرد؟

می‌توانید از ربات‌های چت مانند چت جی بی تی  برای کمک به ایجاد یک وب‌سایت یا محتوای رسانه‌های اجتماعی، دریافت ایده‌هایی برای کسب‌وکارهای موفق و موارد دیگر استفاده کنید.

چگونه از چت جی بی تی  استفاده کنیم؟

چت جی بی تی  OpenAI یک چت ربات مدل زبان بزرگ است. ارتباط محاوره‌ای قوی‌ترین نقطه آن است. می‌تواند پاسخ‌هایی ایجاد کند که به نظر می‌رسد کاملاً انسانی است. وب سایت چت جی بی تی  حداقلی است و فقط یک فضای برای بارگیری نتایج و یک کادر پرس و جو در پایین صفحه دارد. برای یادگیری نحوه استفاده از چت جی بی تی، این مراحل ساده را دنبال کنید:

به وب سایت OpenAI بروید. روی گزینه “امتحان” کلیک کنید. باید اطلاعات ورود خود را وارد کنید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، با ارائه آدرس ایمیل خود در OpenAI ثبت نام کنید. ممکن است برای ورود به شماره تلفن همراه شما نیز نیاز باشد.

وقتی به این صفحه می‌روید، به دلیل استفاده زیاد، ممکن است با خطای چت جی بی تی  در حال حاضر در ظرفیت است مواجه شوید. هنگام  ورود، هشدارهای معمول را خواهید دید. یکی از اینها هشداری است مبنی بر اینکه فعالیت چت جی بی تی  شما ممکن است توسط مربیان هوش مصنوعی که وظیفه ارزیابی کارایی برنامه را بر عهده دارند، تجزیه و تحلیل شود.

بررسی این سلب مسئولیت‌ها می‌تواند به شما ایده دهد که چه انتظاری دارید. اکنون آماده شروع استفاده از چت جی بی تی  هستید. برای شروع یک چت، کادر پیام را انتخاب کنید که معمولاً در پایین رابط کاربری قرار دارد. یک درخواست را وارد کنید و روی enter کلیک کنید. مثلاً می‌پرسید چت جی بی تی  چیست؟ اگر پاسخ را دوست ندارید، روی ایجاد پاسخ مجدد کلیک کنید.

پست های مرتبط

11 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

خروج از نسخه موبایل